Zostavy detského nábytku 3 produkty

 • Zostava Farma ZF1
  899,00 € bez DPH 1 078,80 € s DPH

  Zostava Farma s rozprávkovou nástennou aplikáciou v celkovej dĺžke 4,20 m. K zostave je možné pridávať jednotlivé modulové skrinky podľa vlastného  výberu. Korpus je vykonaný v štandardnej farbe buk, na požiadanie je možné vyrobiť aj v iných farbách. Veselé farby a rozprávkový motív zútulnia detské priestory v škôlkach, detských centrách a v detských izbách.

 • Zostava Zámok ZZ1
  868,00 € bez DPH 1 041,60 € s DPH

  Zostava Zámok s rozprávkovou nástennou aplikáciou v celkovej dĺžke 3,15 m. K zostave je možné pridávať jednotlivé modulové skrinky podľa vlastného  výberu. Korpus je vykonaný v štandardnej farbe buk, na požiadanie je možné vyrobiť aj v iných farbách. Veselé farby a rozprávkový motív zútulnia detské priestory v škôlkach, detských centrách a v detských izbách.

 • Zostava Vláčik ZV1
  850,00 € bez DPH 1 020,00 € s DPH

  Zostava Vláčik s rozprávkovou nástennou aplikáciou v celkovej dĺžke 4,03 m. K zostave je možné pridávať jednotlivé modulové skrinky podľa vlastného  výberu. Korpus je vykonaný v štandardnej farbe buk, na požiadanie je možné vyrobiť aj v iných farbách. Veselé farby a rozprávkový motív zútulnia detské priestory v škôlkach, detských centrách a v detských...

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek